top of page

Vita Vera Çeşme'nin İnşaatına Başlandı !

05/01/2023

Çeşme'nin en çok gelişen bölgelerinden biri olan Reisdere'de bulunan "Vita Vera Çeşme" projemizin inşaatına başlandı.


7+1 ve 8+1 villa seçenekleri ile toplam 4 villadan oluşan projede, her villa için; jakuzili yüzme havuzu ve açık bahçe mutfağı gibi özel alanlar bulunuyor.

 

Projede yaşam 2024 yılı Nisan ayında başlayacak.

Çeşme'ye 4 Villalık Yeni Proje

06/06/2022

Çeşme, Reisdere'de  bulunan 4 villalık arsa şirket bünyesine dahil edildi. Bölgeye değer katacak yeni projenin inşaatına 2023 yılında başlanacak.

Aralıksız Hizmette 30 Yıl !

05/02/2022

İnşaat sektöründe 30 senelik aralıksız hizmet, 30 senelik tecrübe. Sevinç Yapı 30 Yaşında!

Buca'daki İlk CarrefourSA Açıldı!

28/12/2021

Daha önce Buca'da bulunmayan CarrefourSA marketler zinciri, Sevinç Yapı işbirliği ile Buca'daki ilk yatırımını gerçekleştirdi. 28 Aralık 2021 tarihinde açılışı yapılarak bölgede yoğun ilgi gördü.

İzmir Depreminden Sonra Sevinç Yapı Ne Yaptı?

02/11/2020

-Yapmış olduğumuz bütün projeleri kontrol ettik ve depremden kaynaklanan bir sıva çatlağı dahi olmadığını tespit ettik.

-Vita Loft Buca projemizdeki; stoğumuzda bulunan boş ve eşyalı dairelerimize, depremden zarar gören vatandaşlarımızı yerleştirdik.

-KYK tarafında yönetilen Vita Yurt Buca projemizde, şehir dışından gelen AFAD ekiplerinin konaklaması sağlandı.

Cepte Satış Ofisi

14/05/2020

Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüsü ile mücadele kapsamında biz de  #hayatevesığar dedik ve bunun doğrultusunda "Cepte Satış Ofisi" fikrini geliştirdik. Projelerimiz hakkında bilgilere, görüntülere ve örnek daire gezintisi gibi bir çok özelliğe cep telefonunuz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Vita Loft Buca'da Yaşam Başladı!

27/08/2019

Buca’da Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Fakültesine yürüme mesafesinde bulunan, 1+1, 2+1, 2+0, 1+1 Villa ve 1+1 Loft gibi seçkin daire tiplerinden ve sosyal tesislerden oluşan Vita Loft Buca projemizde yaşam başladı!

Vita Nova Çeşme'de Yaşam Başladı!

19/08/2019

Çeşme’de bulunan, bölgenin en geniş alanlı, her odası banyolu ve yerden ısıtmalı 6+1 villa projemiz Vita Nova Çeşme‘de yaşam başladı!

Vita Loft Buca Projemizin Tapu Teslimi Başladı!

17/05/2019

Sevinç Yapı ailesi olarak, Buca’da hayata geçirdiğimiz 276 konutluk Vita Loft Buca projemizin sonuna geldik. Tapu teslimlerimiz başladı. Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür eder, mutlu oturmalar dileriz.

Vita Terra Urla Projemizde Yaşam Başladı!

11/12/2018

Sevinç Yapı'nın Urla'daki ilk projesi olan Vita Terra Urla'da yaşam başladı! Urla'nın sakinliği, denizi ve doğası şimdi Novurla ile canlanıyor.

Facebook Dünya’ya Açılan Türk Şirketleri Toplantısı

29/11/2018

Facebook’un Türkiye’de ilk kez düzenlediği, Dünya’ya Açılan Türk Şirketleri toplantısında şirketimizi Umut Sevinç ve M. Serhat Duranoğlu temsil etti.

Philip Morris - Bahar Şenliği Sponsorluğu

12/05/2018

Sevinç Yapı olarak; İzmir, Torbalı'da fabrikası bulunan Philip Morris markasının; bahar şenliğinin sponsoru olduk. Yaklaşık 2.000 katılımcıyla gerçekleşen etkinlikte; Vita Loft Buca projemiz yoğun ilgi gördü.

Vita Terra Urla'nın İnşaatına Başlandı

08/05/2018

Firmamızın Urla'daki ilk projesi olan "Vita Terra Urla"nın inşaatına başladık. 2018 yılı içerisinde teslim edilecek proje; standartların üstünde bir yaşam anlayışı sunuyor.

Vita Nova Çeşme'nin İnşaatına Başlandı

04/05/2018

Firmamızın Çeşme'deki ilk projesi olan "Vita Nova Çeşme"nin inşaatına başladık. 2018 yılı içerisinde teslim edilecek proje; ayrıcalıklı yaşam alanları sunuyor.

Sevinç Yapı'nın Urla'daki İlk Projesi

14/12/2017

Sevinç Yapı'nın Urla'deki ilk projesi olan Vita Terra Urla; hem şehire yakın, hem doğaya yakın bir noktada konumlanıyor. Denize 500 metre, İzmir-Çeşme otoyoluna 1.5 kilometre mesafede bulunan proje; çevresinde parkları ve alışveriş merkezleriyle gerçek bir yaşam alanı oluşturuyor.

Sevinç Yapı'nın Çeşme'deki İlk Projesi

03/12/2017

Sevinç Yapı'nın Çeşme'deki ilk projesi olan Vita Nova Çeşme; sadece bir yazlık projesi değil, yaz-kış yaşamın devam edeceği gerçek bir müstakil yaşam projesidir. Mimari olarak Çeşme'nin en farklı konsept anlayışıyla hayata geçen proje, Çeşme'nin en nezih yerleşim yerlerinden olan Şifne ile Reisdere arasında konumlanıp, denize 400 metre mesafede bulunuyor.

Vita Loft Buca'nın Lansmanı Yapıldı

07/11/2017

Buca'nın fark yaratan projesi Vita Loft Buca'nın lansmanı yapıldı. Beklenilenin üstünde ilgiyle karşılaşılan projede; lansmana ve kişiye özel ödeme seçenekleriyle, herkese uygun bir satış anlayışı gerçekleştiriliyor.

Yeni Projemizin İnşaatına Başlandı

21/10/2017

Buca'nın en farklı yaşam merkezi olacak Sevinç Yapı'nın yeni projesinin inşaatına başlandı. 50 Milyonluk yatırımla hayata geçen proje 2018 yılında teslim edilecek.

KYK Yurt Ziyareti

03/08/2017

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İzmir İl Müdürü Erol Bey ile Eylül 2016'dan beri faaliyette olan 2000 kişilik yurdumuzun ziyaretini gerçekleştirdik. 

Çeyrek Asırlık Tecrübenin Haklı Gururu

25/05/2017

İzmir Ticaret Odasının, şirketimizin 25. yıl dönümü için gönderdiği "Onur Belgesi" şirketimizi onurlandırdı. Çeyrek asırlık tecrübenin vermiş olduğu haklı gururu yaşamaktayız. Sevinç Yapı ailesi olarak sizinle birlikte büyüme yolunda kararlı adımlarla devam edeceğiz.

Yeni Projemiz Buca'nın Konut Anlayışını Değiştirecek

11/04/2017

Buca'da, Dokuz Eylül Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde bulunan 6.5 dönümlük alan için anlaşmalar imzalandı. Bu alana yapılacak proje için; Dünya standartlarında bir proje olacağını söyleyen "Nevzat Sevinç", bu projeyle birlikte Buca'nın konut anlayışının değişeceğini belirtti.

Yeni Merkez Ofisimizin Açılışını Yaptık

07/10/2016

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için; merkez ofisimizi ulaşımı kolay bir konuma taşıdık. Projelerimiz hakkında daha iyi bilgi verebilmek, şirket içerisinde daha verimli çalışabilmek ve müşterilerimize daha fazla konfor sağlayabilmek için yeni bir ofis anlayışı geliştirdik.

İzmir'in En Büyük Yurdu; Kredi Yurtlar Kurumu'na Teslim Edildi

01/09/2016

İzmir'in en büyük özel yurdu olan projemiz Kredi ve Yurtlar Kurumuna teslim edildi. Öğrenci kayıtları başlayan proje; yaklaşık 2000 kişilik öğrenci kapasitesine sahip. Ayrıca Çalışma Salonları, Yemekhane, Çamaşırhane ve Toplantı Salonları bulunan projede öğrenciler için bir çok sosyal alan bulunmaktadır.

Buca'nın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesinde İmzalar Atıldı

22/07/2016

Buca'nın en büyük Kentsel Dönüşüm Projesi için imzalar atıldı. Mevcut 12 bloktan oluşan Buca Sosyal Konutlar 45 senelik eski yapılaşmaya sahip. Hem kent estetiğini bozan yapıların yenilenmesi hem de modern ve yaşanılabilir konutların oluşturulmasını amaçlayan projemizin yakında başlaması planlanıyor.

ATV'nin "İş Dünyası" Programına Konuk Olduk

18/05/2016

Yönetim kurulu başkanımız Nevzat Sevinç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Umut Sevinç ve Bahar Sevinç Duranoğlu; ATV Avrupa kanalında yapılan "Vatan Şaşmaz'la İş Dünyası" programına konuk oldu. Yaptığımız ve yapacağımız işleri anlattığımız programda aynı zamanda sektörde yaşanan gelişmeleri ve yapılması gereken işleri konuştuk. Program Cumartesi günü saat 15:20'de ATV Avrupa kanlında yayınlanacak.

Yönetim Kurulu Başkanımız "Kanal A" ile Kentsel Dönüşüm Hakkında Görüşlerini Paylaştı

22/03/2016

Yönetim Kurulu Başkanımız "Kanal A" ile kentsel dönüşüm hakkında görüşlerini paylaştı. İnsanların sıklıkla sordukları soruları, kentsel dönüşüm hakkında merak ettikleri ve kentsel dönüşümün nasıl olması gerektiği hakkında konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız "Nevzat Sevinç" yaşanılabilir alanların yaratılmasının kentsel dönüşümün ilk kuralı olması gerektiğini vurguladı.

"Vita Nest Buca" Projemizdeki Daireler Sahiplerine Teslim Edildi

17/12/2015

Buca Koop'un dikkat çeken projesi "Vita Nest Buca"da yaşam başlıyor. Söz verildiği sürede daireler sahiplerine teslim edildi. İnşaata başladığı günden teslim gününe kadar %30 değer kazanan proje bölgenin en çok değer kazanan projesi olma özelliğini taşıyor. Size konforlu bir yaşam alanı sunarken kazandığı değer sayesinde değerli bir yatırım fırsatı sunmuş oluyor.

Yeni Projeler "Sevinç Vita Yapı" ile

21/10/2015

​Sevinç Yapı'nın mimarlık ve mühendislik ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılaması amacıyla yeni firmamız "Sevinç Vita Yapı" kuruldu. Şirketimizin tüm projelerinin tasarım ve çizim süreçleri artık kendi bünyesinde gerçekleşecek.

"Vita Yurt Buca" Projesinin Temelleri Atıldı

08/03/2015

Toplamda 322 Bağğımsız Birim, 3 Bloktan oluşan "Vita Yurt Buca" projesinin temel atımı gerçekleşti. Yurt olarak hizmet verecek olan proje; Buca'nın en büyük projesi olma özelliğine sahip. Toplam alanı 28.384 m² olan inşaatın 18 ay gibi bir sürede bitmesi planlanıyor.

"Vita Nest Buca" Projesinin İnşaatına Başlandı.

06/01/2015

İzmir, Buca Koop.'ta yer alan "Vita Nest Buca" projesinin inşaatına başlandı. 9 Kat, 32 Adet A plus 3+1 Daire, 1 Adet Ticari birimden oluşan projede; bölgenin diğer projelerinden farklı olarak, Akıllı Ev Sistemi, Yerden Isıtma, Açık Yüzme Havuzu, Spor Salonu, Açık ve Kapalı Otopark, Bekleme Holü ve Geniş Peyzaj Alanı bulunmaktadır.

bottom of page